GÜNCEL

SPOR KULÜPLERİNDEN KAHVECİ`YE ÖDÜL

Spora ve sporcuya desteğini her platformda dile getiren  Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Kahveci, Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF)'nin düzenlediği sezon açılışı töreninde üç ödül birden aldı.

Kahramanmaraş'ın amatör sporuna yön veren Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) yeni sezon açılışını ve geçen yılın ödüllerini düzenlediği görkemli birtörenle gerçekleştirdi.

Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve spor camiasından isimlerin katıldığı törende Metropol İlçeDulkadiroğlu Belediyesi iki ödüle layık görüldü. Spor ve sporcu dostuDulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Kahveci kendisine, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay'a ve Ak Parti MKYK Üyesi Metin Doğan'a verilen ödülleri teslim aldı.

Ödül törenin ardından duygu ve düşüncelerini dile getiren Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Kahveci, spora ve sporcuya yapılan katkınınönemine dikkat çekerek şunları aktardı: "İnsanın sağlıklı bir yaşamsürmesi için spor çok önemlidir. Ayrıca spor, gençlerimizin geleceği için deçok önemlidir. Şehrimizde spora ve sporcuya gösterilen destek ve ilgi her geçengün artmaktadır. Özellikle amatör branşlarda faaliyet gösteren spor kulüplerinesağlanan desteğin önemini bir kez daha vurgulamak istiyorum. Dulkadiroğlu Belediyesi olarak bu anlamda elimizden gelen desteğin fazlasını göstermeyegayret ediyoruz. Bu anlamda bizleri ödüle layık gören değerli ASKF yöneticilerine ve tüm amatör spor kulüplerine çok teşekkür ediyorum."

Kahramanmaraş ASKF Başkanı Ergün Önal'da yaptığı teşekkür konuşmasında;Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay'a, Belediye Başkan Yardımcısı MehmetAkif Kahveci'ye ve Dulkadiroğlu Belediyesi'ne amatör spor kulüplerineyaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti.

Projeler Slayt
444 9 812
basinyayin@dulkadiroglu.bel.tr