GÜNCEL

İŞİMİZ HİZMET, GÜCÜMÜZ ÇALIŞANLARIMIZ

Her fırsatta belediye personeline verdiği önemi dile getiren Başkan Okay, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde Dulkadiroğlu Belediyesi'nin görünmez kahramanları olan çalışanlarla akşam yemeğinde bir araya geldi.

Öğretmenevi'nde gerçekleştirilen yemek sonrası bir konuşma yapan Başkan Okay, Dulkadiroğlu Belediyesi'nin ortaya koyduğu tüm projelerde çalışanların büyükbir paya sahip olduğunu anlattı.

Bu nedenle Dulkadiroğlu Belediyesi çalışanlarının her zaman yanında olduğunukaydeden Başkan Okay, konuşmasını şu şekilde sürdürdü:

"Belediyemizin değerli çalışmalar üretmesinde en büyük pay işçi kardeşlerimizindir. Başarısını her geçen gün artıran belediyemizin başarısında sizlerin emeği ve alın teri göz ardı edilemez. Bulunduğunuz noktalarda belediyemizi temsil ediyor, hizmet üretiyorsunuz. Sahada; eleştirileri vetaleplerle karşılaşıyorsunuz. Tüm bunların sizleri zaman zaman yorduğunun bilincindeyiz. Belediyemizin yüceltilmesinde ve temsilinde gösterdiğiniz hassasiyetiçin teşekkür ederim."

Başkan Okay, işçilerin yaşadıkları sıkıntıları yakından takip ettiğini vurgulayarak çözümü noktasında çalışma yaptığını ifade ederek şunları anlattı:

"Zaman zaman yaşanan zorluklarında farkındayız. Gönlümüz ister ki sizlerimadden  ve manen daha ziyade destekleyebilelim.  Hizmetten kısmadan, hiçbir bahaneye sığınmadan, her geçen gün daha da büyüyecek olan güzel birilçeyiz. Bu büyümeyi ve gelişmeyi sizlerle birlikte gerçekleştireceğiz. İşçininalın teri kurumadan hakkının verilmesini emreden bir inanca mensubuz. Allah'ahamd olsun şimdiye kadar hakların iadesi noktasında belediyemizin bir kusurusöz konusu olmamıştır. Bundan sonrada hak hukuk ve alın terine saygı bizim kırmızı çizgimiz olacaktır. Bu nedenle gereken tüm tedbirler alınmıştır, alınacaktır. Çalışmalarımızın takibi ve değerlendirilmesi gibi konulardaçeşitli yöntemler uygulanmaktayız. Adil ve ölçülebilir veriler elde etmeyi amaçlıyoruz, işini çok iyi yapan işçi kardeşlerimizin zaman zaman ödüllendirilebilmesini hedefliyoruz. Bu doğrultuda sizlerden belediyemize ve sunduğumuz hizmetlere destek istiyoruz. Çünkü bu belediye hepimizin, bu işhepimizin, bu şehir hepimizin, biz birlikte Dulkadiroğlu'yuz. Hep birlikte dahagüzel bir Dulkadiroğlu inşa etmek üzere başarılarımızın devamını diliyorum."


Projeler Slayt
444 9 812
basinyayin@dulkadiroglu.bel.tr