GÜNCEL

GENÇLİK MERKEZİ MEYVELERİNİ VERİYOR

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi Resim Kursu’nda yapılan resimlerden oluşan serginin açılışını yaptı. Başkan Okay, Gençlik Merkezi’nin meyvelerini verdiğini söyledi.

Kahramanmaraş’ın en büyük gençlik merkezini bölgesine kazandıran Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, merkez içerisinde açılan kursların başarılı bir şekilde devam ettiğini söyledi. Bu kurslardan biri olan resim kursunda başarılı çalışmaların ortaya çıktığını dile getiren Başkan Okay, merkezin fuaye salonunda açılışını yaptığı sergide fotoğrafların görücüye çıktığını dile getirdi.
Bölgede yaşayan gençlerin geleceğe daha iyi hazırlanması adına Gençlik Merkezi’nin önemli olduğunu aktaran Başkan Okay, açılışta yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “Gençlik Merkezimizde faaliyet gösteren kurslarımız başarılı bir şekilde devam etmektedir. Bu kurslardan biri olan resim kurslarımızda başarılı öğrencilerimiz çok özel bir sergi hazırladı. Bugün bizler de bu özel serginin açılışını gerçekleştiriyoruz. Hedefimiz bu kurslardan başarılı öğrenciler yetiştirmeye devam etmedir. Gençlik Merkezimize öğrencilerimizin gelmelerini ve bu faaliyetlere katılmalarını tavsiye ediyorum.”
Sergi açılışına Dulkadiroğlu Belediyesi meclis üyeleri ve Ak Parti Dulkadiroğlu Gençlik Kolları Başkanı Ebu Talip Ceren’de katıldı.

Projeler Slayt
444 9 812