GÜNCEL

DULKADİROĞLU`NDAN KİTAP SEVERLERE CAFE

Sosyalve kültürel hizmetlerde farklı projeleri hayata geçiren Dulkadiroğlu Belediyesi, Kahramanmaraş'ta bir ilki daha gerçekleştirerek Kitap Cafe'yibölgesine kazandırdı.

Belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal ve kültürel hizmetlere de büyükönem veren Dulkadiroğlu Belediyesi, Kahramanmaraş'ta bir ilke daha imza atarak Kitap Cafe'yi okurların hizmetine sundu.

Şeyh Adil Devletlu parkı içerisine yapılan Kitap Cafe, bölge halkı tarafından takdirle karşılandı.

Devam eden çalışmaları yerinde incelemek amacıyla Kitap Cafe'yi ziyaret eden Belediye Başkan Yardımcısı Sebük Tekin Alparslan'da vatandaşın bu memnuniyetinidile getirdi.

Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan bu önemli projenin kültürel hizmetlerde bir başlangıç olduğunu aktaran Başkan Yardımcısı Alparslan, "Şair ve yazarlarıyla adını dünyaya duyuran Kahramanmaraş'ımıza böyle güzel bir hizmeti kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. İnşallah bugibi projeleri geliştirerek ve sayısını artırarak devam ettireceğiz" dedi.

Projeyi başarılı bir şekilde tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü'ne de teşekküreden Alparslan, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

"İlimizde ve ilçemizde farklı, farklı olduğu kadar?da doyurucu hizmetlereihtiyaç duyulmaktadır. Bugün bu farkı Fen İşleri Müdürlüğü ortaya koymuştur.Fen İşleri Müdürlüğümüzü kutluyorum. Bu güzel düşünce kent kültürümüze büyükkatkı sağlayacağını arzuluyor hayırlı olmasını temenni ediyorum."

Projeler Slayt
444 9 812
basinyayin@dulkadiroglu.bel.tr