GÜNCEL

DULKADİROĞLU`NDA KARNE HEYECANI

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Divanlı Mahallesi nde bulunan 12 Şubat İlkokulu’nda öğrencilerin karne heyecanını paylaştı.

Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Dulkadiroğlu Kaymakamı Kadir Okatan, İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Kurt ve çok sayıda protokol üyelerinin de katıldığı programda öğrencilere karneleri verildi.
Programda bir konuşma yapan Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, öğrencilerin karne heyecanını paylaştıklarını söyledi. Özkan, başarılı bir yarıyılın sonunda öğrencilerin güzel bir tatil geçirmesi temennisinde bulundu.
Öğrencilerin sevincini ve mutluluğunu paylaştığını dile getirerek Vali Özkan’ın ardından konuşan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay,
Eğitim öğretime verdikleri önemi dile getirerek şunları kaydetti : “Bugün öğrencilerimiz eğitim öğretim sürecinin yarısını tamamladı. Bizlerde öğrencilerimizin sevincini ve mutluluğunu paylaşmak için buradayız. Karnelerden gördüğümüz kadarıyla öğrencilerimiz derslerini hakkıyla yapmış ve çok güzel notlar almışlar. Bizler de onları tebrik ediyoruz ve güzel bir tatil geçirmelerini diliyoruz. Ayrıca eğitim öğretim konusundaki desteğimizin de devam edeceğini belirtmek istiyorum. Dulkadiroğlu Belediyesi olarak okullarımızın fiziki şartlarına elimizden geldiğince iyileştirmeye çalışıyoruz. Bu çalışmalarımız bundan sonraki süreçte de aynen devam edecek. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın iyi bir eğitim alması için gerekli tüm çalışmaları yapacağız.”

Projeler Slayt
444 9 812
info@dulkadiroglu.bel.tr