GÜNCEL

DULKADİROĞLU`NDA ÇOCUKLARA ÖZEL EĞLENCE PARKI

Dulkadiroğlu Belediyesi yaz programları kapsamında 6-12 yaş gurubu çocuklara özel oyun parkıkuruyor. Başkan Okay, 10 ayrı mahallede hizmet verecek olan oyun parkının 20 Temmuz - 30 Ağustos tarihleri arasında hizmet vereceğini söyledi.

Sosyal ve kültürel hizmetlerine hız kesmeden devam eden Dulkadiroğlu Belediyesi, 20 Temmuz - 30 Ağustos arasında 10 ayrı mahalleye çocuk oyun parkıkuruyor.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, oyun parkı ile çocukların eğlencelibir yaz geçirmesini arzu ettiğini, Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza hizmete devam edeceğini söyleyerek şunları dile getirdi: "Çocuklarımızın eğlenceli ve güzel bir yaz geçirmesi amacıyla 10 ayrı bölgemizde peyderpey hizmet verecek olan çocuk oyun parkımız 20 Temmuz itibarıyla hizmete başlıyor.30 Ağustos'a kadar devam edecek olan parkımızda dev kaydırak, tırmanma piramidi, labirent ve eğlenceli yarışmalar yer alacak. Sabit oyun parklarımızın yanı sıra bu gibi eğlence parklarımız da bölgemizde zaman zaman hizmet verecek. Ben çocuklarımızın eğlenceli bir yaz geçirmesini diliyorum."

Projeler Slayt
444 9 812
basinyayin@dulkadiroglu.bel.tr