GÜNCEL

DULKADİROĞLU FUTBOL TURNUVASININ FİNALİ NEFES KESTİ

Dulkadiroğlu Belediyesi`nin düzenlediği Kurumlar Arası Futbol Turnuvası 2. Başkanlık Kupası`nın finali nefes kesti. Kahramanmaraş basını ile Dulkadiroğlu karmasının gösteri maçı ise güne damgasını vurdu.

Kurumlar arası kaynaşmayı sağlamak amacıyla Dulkadiroğlu Belediyesi`nin düzenlediği futbol turnuvası, Kahramanmaraş Spor Tesisleri`nde yapılan final müsabakasıyla sona erdi. Final müsabakasında İtfaiye Daire Başkanlığı ile Büyükşehir Yol Yapım Şube Müdürlüğü karşı karşıya geldi. İtfaiye Daire Başkanlığı karşılaşmayı 4-2 kazanarak şampiyon oldu. Turnuvaya toplam 47 takım katılırken, 3.`lük kupasını ise Ak Parti Dulkadiroğlu Gençlik Kolları kaldırdı.
Karşılaşmanın final müsabakası öncesinde Kahramanmaraşlı basın mensupları ile Dulkadiroğlu Belediyesi karma takımı arasında gösteri maçı oynandı. Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay`ın da forma giydiği karşılaşmada renkli görüntüler ortaya çıktı.
Karşılaşma 5-5`lik skor ile sonuçlanırken, basın mensupları Kahramanmaraş`ta ilk defa böyle bir organizasyona katıldıklarını kaydetti ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay`a teşekkür etti.
Başkan Okay`da turnuva hakkında bilgiler vererek şunları söyledi :"Kurum içi sosyal aktiviteler yaparken, mesai harcadığımız diğer kurumlarla da personelimizi kaynaştırmak amacıyla böyle bir organizasyon yaptık. İkincisini düzenlediğimiz turnuva çok özel anlara sahne olurken, bunlardan bir tanesi de bizim basın mensuplarıyla oynadığımız karşılaşma oldu. Kahramanmaraş`ın değerli basın mensuplarıyla bu organizasyonda karşı karşıya geldik. Güzel bir müsabaka oldu ve dostluk kazandı. Ben turnuvaya katılan tüm takımları tebrik ediyorum. Farklı ve özel bir deneyim oldu. Bu gibi etkinliklere imza atmaya devam edeceğiz."
Final müsabakası sonrasında kupa töreni yapıldı.

Projeler Slayt
444 9 812
info@dulkadiroglu.bel.tr