GÜNCEL

DULKADİROĞLU BELEDİYESİNDEN SPOR`A DESTEK DEVAM EDİYOR.

Dulkadiroğlu Belediyesinden spor?a destek devam ediyor, Bu kapsamda, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezinde gerçekleşen programda Kahramanmaraş?ta faaliyet gösteren on Amatör spor kulübüne çeşitli malzeme desteğinde bulunuldu, Amatör Spor Kulüpleri malzeme dağıtım programında konuşan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay burada kısa bir konuşma yaptı.??Belediyemiz, sosyal destek programı çerçevesinde bölgemizde bulunan sporcuları desteklemeyi önemsemektedir.

Bu alanda gelen talepleri karınca kararınca destekliyor boş çevirmiyoruz. Verdiğimiz desteğin, ilerde sunmayı planladığımız sportif alanların inşasıyla daha da kıymetlenmesini diliyoruz.  Bölgemizde; spor alanlarının önemli bir ihtiyaç olduğunu zaman zaman sizlerle paylaşıyoruz. Bu doğrultuda gerekli çalışmaları yaptığımızı belirtmek isterim.?? Dedi.

 Konuşmaların ardından Başkan Okay Kadak Kulüp Başkanı Sait Kılıçsallayan?a Kafkaslarda bulunan ve Beş bin metre yükseklikteki Kazbek Dağına Türk bayrağı ve Dulkadiroğlu Belediyesinin flamasını dalgalandırdığı İçin plaket İle onura edildi.

Daha sonra Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay Amatör Spor Kulüplerinin malzemelerini teslim etti başarılar diledi, Ardından Başkan Okay Gençlik Merkezini gezerek yetkililerden bilgi aldı.

Projeler Slayt
444 9 812 / 0344 212 46 00
info@dulkadiroglu.bel.tr