GÜNCEL

DULKADİROĞLU BELEDİYESİNDEN 1.000.000 TL?LİK YATIRIM

      Dulkadiroğlu Belediyesi ilçe sınırları içerisinde  meydana gelebilecek alt yapı arızalarında kazı ve düzenleme işlerinde kullanılmak üzere, Fen İşleri Müdürlüğü  makine parkına bir milyon TL'lik iş Makinesi yatırımı yapıldı.

       Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati OKAY yaptığı açıklamada ?Belediyemize ait hizmet birimlerinin, İlçemiz sınırları içerisinde yapacağı çalışmalarda kullanılmak üzere şuan bir milyon liralık iş makinesi yatırımından bulunulduğunu, son olarak 2 adet Kazıcı Yükleyici aracının (Bekoloder) belediyemiz makine parkına eklendiğini, yatırımlara son sürat devam ettiklerini birkaç gün içerisinde iki yeni iş makinesinin daha makine parkına ekleneceğini ? ifade etmiştir.

       Başkan Okay?ın ilimize ve belediyemize hayırlı olsun diyerek kestiği kurdele esnasında ? Allah ömür verdikçe İlimize ve İlçemize hizmet etmeye devam edeceğini, yeni alınan makinelerinin son model olup İhtiyaçlarımıza cevap verebilecek teknolojinin son imkânları ile tasarlandığını, birkaç gün sonra alınacak yeni araçlar ile makine parkurunun güçleneceğini, şuan ki makinelerin Belediyeye maliyetinin ise 330 bin TL gibi bir rakama mal olduğunu söyleyerek hemşehrililerime hayırlı olsun?dedi.

 


Projeler Slayt
444 9 812
basinyayin@dulkadiroglu.bel.tr