GÜNCEL

DULKADİROĞLU ASFALT EKİPLERİ SEZONU AÇTI

Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, havaların mevsim normallerinde seyretmesiyle asfalt kaplama çalışmalarına hız verdi. Başkan Okay'da hedefin haftada iki mahallenin tüm sokaklarının asfalt kaplama yapılması olduğunu söyledi.

Bölgesine hizmette bir yılı geride bırakan Dulkadiroğlu Belediyesi, bu biryıllık süreçte özellikle alt yapı konusunda adeta bir devrime imza attı. Sert geçen kışın sonunda asfalt kaplama çalışmalarına hız veren Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, özelikle merkez mahallelerin asfalt sorununu tamamen çözüme kavuşturmayı hedefliyor.

Asfalt sezonunun açılışıyla ilgili bilgiler veren Dulkadiroğlu Belediye BaşkanıNecati Okay, Fen İşleri Müdürlüğüne ait asfalt plent? inde üretilen asfaltın buyaz döneminde de Dulkadiroğlu sokaklarıyla buluşturulacağını söyledi.

Her fırsatta vatandaşın ayağını çamurdan kesecekleri sözünü yenileyen Başkan Okay, asfalt çalışmalarıyla da sokakların standardının yükseltileceğini anlattı.

Başkan Okay, asfalt çalışmaları hakkında şu bilgileri verdi:

"Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü işletmesindeki asfalt plentinde nüretilen asfaltın kaplaması yaz aylarının gelmesiyle büyük bir hız kazandı.Hedeflenen haftada iki mahallenin tüm asfalt kaplamasının bitirilmesi olarak belirlendi. Merkez mahalleri için de iki adet mobil yama ekibi oluşturuldu. Bu ekiplerle birlikte yaz sonuna kadar merkez mahallelerin tamamının asfaltı veyama sorunu da çözüme kavuşturulacak."


Projeler Slayt
444 9 812 / 0344 212 46 00
info@dulkadiroglu.bel.tr