GÜNCEL

BELEDİYEMİZ İLK ASFALTINI DÖKTÜ.

Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilkasfaltını döktü.

Namık KemalMahallesi?nde başlayan asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen DulkadiroğluBelediye Başkanı Necati Okay, sezon sonuna kadar çalışmalara devam edeceklerinibelirtti.

 Dulkadiroğlu BelediyeBaşkanı Necati Okay ilk olarak Dulkadiroğlu Belediyesi Asfalt Şantiyesi?negiderek incelemelerde bulundu. 

 Asfalt şantiyesindeyetkililerden üretim aşamalarına ilişkin bilgiler alan Başkan Okay daha sonrailk asfaltın döküleceği Namık Kemal Mahallesine geçti.

 Namık KemalMahallesi?nde Malik Aslan Caddesinde yapılmakta olan asfalt çalışmalarınıyerinde inceleyen Başkan Okay, yağmurlar düşünceye kadar asfalt serimçalışmalarına devam edeceklerini ifade ederek: ?Bugün bir mahalleyiserı olarak asfalt yapma imkânına kavuştuk. Önümüzdeki yılbaşına kadarihtiyacımız olan her türlü alt yapı malzemesini de yaklaşık 30 bin tonmalzemeyi de yaklaşık 3 aydan beri biz oraya çekiyorduk. Şu anda bizimyılbaşına kadar gerek asfalt altyapısı gerekse kilit parke altyapısına yetecekmalzememiz şu anda asfalt şantiyemizde hazır. Dolayısıyla bunu yılbaşına kadarda kullanacağız. Bugün de Namık Kemal Mahallemizdeki bu caddemizde bu çalışmayabaşladık. Daha sonra Yavuz Selim Caddesi?ne geçeceğiz. İlçemizde asfaltihtiyacı olan  ne kadar bölgemiz varsa hepsini asfalt sezonuna kadar eldengeçireceğiz. İlçemiz sınırları dahilinde bulunan mahallelerimizin asfaltsorununa bu şekilde çözmüş olacağız? diye konuştu.

 Namık Kemal MahallesiMalik Aslan Caddesinde başlayan asfalt çalışmasında toplamda 3 bin 240metrekare sıcak asfalt serimi yapılıyor.

 


Projeler Slayt
444 9 812 / 0344 212 46 00
info@dulkadiroglu.bel.tr