GÜNCEL

BAŞKAN OKAY?IN 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

       Medyanın günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası olduğunu ifade eden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, ?10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü?nü kutladı.

       Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, ?10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü? nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında, en zor şartlarda bile vatandaşların haber alma hakkını yerine getirmeye çalışan gazetecilerin büyük fedakârlıklar yaptığını söyledi. Yerelde ve genelde medya mensuplarının toplumun bilincini artırarak güçlendirmek adına emek harcadığını kaydeden Başkan Okay, mesajını şu şekilde sürdürdü:  ?Çağımızın en dinamik mesleklerinden biri olan gazetecilik, insanlara haber ve bilgi akışı sağlamak gibi çok yönlü bir misyonu içermektedir. Gücünü kamuoyundan alan, halkımızın haber alma hakkını kullanmasını sağlayan ve toplumdan gelen istekleri yansıtma görevini üstlenen özgür basın, aynı zamanda demokrasinin vazgeçilmezidir.

       Türk Basını, her zaman ve her yerde doğru haber vererek, objektif davranarak, zaman mevhumu gözetmeden görevini yerine getirmeye çalışmaktadır. Bu vesileyle Kahramanmaraş?ımızda ve Türkiye genelinde görev yapan medya mensuplarımızın ?10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü?nü kutlar, görevlerinde başarılar dilerim.?

Projeler Slayt
444 9 812 / 0344 212 46 00
info@dulkadiroglu.bel.tr