GÜNCEL

BAŞKAN OKAY`DAN HAİN SALDIRIYA KINAMA

Atatürk Havalimanı`nda gerçekleştirilen hain saldırıyı kınayan bir açıklama yapan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, "Terörün kanlı yüzü bu millete boyun eğdiremeyeceğini öğrenecek" dedi.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Atatürk Havalimanı`nda gerçekleştirilen terör saldırısı nedeniyle kınama mesajı yayınladı. 36 kişinin hayatını kaybettiği,  147 kişinin de yaralandığı bu hain saldırı sonrasında birlik mesajı veren Başkan Okay, "Bugün her zamankinden daha güçlü olmamız gerekiyor" dedi.
Başkan Okay, hiçbir terör örgütünün Türk milletine boyun eğdiremeyeceğinin altını çizerek mesajını şu şekilde sürdürdü; "Haince ve alçakça yapılan bu saldırılar, Türk milletinin birliğini ve dirliğini asla sarsamaz. Kanla beslenen terör örgütlerinin ve onların destekçilerinin arzu ettiği tabloya bu millet asla izin vermeyecektir. Tamamen sivilleri hedef alan bu alçak saldırı sadece Türk milletine yapılmamıştır. Terör belası bu saldırıyla tüm dünyayı da tehdit etmiştir. Milletimiz birliğini ve dirliğini koruyarak dik duruşunu sürdürecektir. Bu hain saldırıda yitip giden canlara Allah`tan rahmet, yaralanan insanlarımıza da acil şifalar diliyorum."

Projeler Slayt
444 9 812 / 0344 212 46 00
info@dulkadiroglu.bel.tr