GÜNCEL

BAŞKAN OKAY VEZİRHOCA BULVARINDA ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Salı ziyaretleri kapsamında Vezirhoca bulvarında faaliyet gösteren çarşı esnafıyla bir araya geldi. Başkan Okay, kamu külliyesiyle hareketlilik kazanan bulvarın yakın bir zamanda Dulkadiroğlu’nun kalbi olacağını söyledi.

Geleneksel hale getirdiği Salı ziyaretlerini sürdüren Dulkadiroğlu Belediyesi, bu hafta Vezirhoca bulvarı üzerinde bulunan esnafla bir araya geldi. Esnasın sorunlarını dinleyen Başkan Okay, belediyecilik çalışmalarıyla alakalı vatandaşları da bilgilendirdi.
Bölgeye kazandırdıkları kamu külliyesinin Vezirhoca bulvarı esnafının kaderini değiştireceğini kaydeden Başkan Okay, bu projeyle esnafın gelişerek ticaretin daha da artacağını söyledi.
Başkan Okay, konuyla ilgili sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Rutin hali getirdiğimiz Salı ziyaretlerimizi bu haftada gerçekleştirdik. Vezirhoca bulvarında bulunan esnaf kardeşlerimizle bir araya gelerek onların dertlerini dinledik. Bölgenin kazanacağı hareketliliğin devam edeceğini aktardık. Kamu külliyesi projemiz bu bölgeye çok büyük hareketlilik getirdi. Projemiz tamamlandığında buradaki esnafımız ticari anlamda daha iyi olacaklar. Belediyecilik hizmetlerimizle alakalı vatandaşlarımızı da ayrıca bilgilendirdik. Ben yapmış olduğumuz hizmetlerden dolayı bizlere teveccüh gösterip teşekkür eden vatandaşlarımıza da ayrıca teşekkür etmek istiyorum”
Başkan Okay, Vezirhoca bulvarında bulunan esnafları tek tek gezerek hasbihal etti. Vezirhoca bulvarı esnafı da Başkan Okay’ın bu anlamlı ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Projeler Slayt
444 9 812 / 0344 212 46 00
info@dulkadiroglu.bel.tr