GÜNCEL

BAŞKAN OKAY SÜMER MAHALLESİNDE KURAN KURSUNU ZİYARET ETTİ

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Sümer Mahallesi’nde bulunan Kuran Kursu’nu ziyaret etti. Ziyarette mahalleye kazandırdığı hizmetleri anlatan Başkan Okay, yeni projeler için de müjde verdi.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla bölgesini birçok hizmetle buluşturan Dulkadiroğlu Belediyesi Başkanı Necati Okay, ziyarete gittiği mahallelerde yoğun ilgiyle karşılanıyor. Bu ziyaretlerden birini de Sümer mahallesine gerçekleştiren Başkan Okay, kuran kursunda eğitim gören mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Mahalleye kazandırdığı hizmetleri anlatan Başkan Okay, yeni projeler için de müjdeler verdi. Mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini de dinleyen Başkan Okay, dile getirilen sorunların çözümü için yaptığı çalışmaları da anlattı.
Başkan Okay, ziyaret sonrası yaptığı konuşmasında şunları kaydetti: “Bu tür ziyaretleri zaman zaman yapıyoruz. Burada amacımız değerli vatandaşlarımızla bir araya gelmek ve onlarla hasbihal etmektir. Bugün de Sümer mahallemizde bulunan kız kuran kursunu ziyaret ederek burada eğitim gören bayan vatandaşlarımızla bir araya geldik. Sümer mahallemiz biz görev geldiğimizde birçok eksikle yüz yüzeydi. Ancak hamdolsun bu eksiklikleri bir bir ortadan kaldırdık. İlk iş olarak bu mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın ayağını çamurdan kestik. Sosyal ve kültürel anlamda birçok projeye imza attık. İnşallah bundan sonraki süreçte de güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Hanım efendilerin taleplerini de dinledik. Bu talepleri gerçekleştirmek için de gerekli çalışmaları başlattık.”
Başkan Okay’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri de hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Projeler Slayt
444 9 812
info@dulkadiroglu.bel.tr