GÜNCEL

BAŞKAN OKAY SAHAYA ÇIKTI!

Dulkadiroğlu belediye başkanı NecatiOKAY? a bölge gezisinde AK Parti Dulkadiroğlu ilçebaşkanı Ömer DEBGİCİ? dE refakat etti.

Okay,yedi mahalleyi gün boyu ayrıntılı biçimde sokak sokak dolaşarak tespitlerdebulundu. Teknik ekibi aynı anda alanlarıyla ilgili ön incelemeler yaparakbaşkan Okay? a brifing sundu.

Ziyarettenmemnun olan vatandaşlar, yöresel ihtiyaçlar ve sorunlarını başkana yüz yüze veyerinde iletme şansı bulabildiler. Köyden dönüşen Beşenli, Küçüknacar,Kazanlıpınar, Kuzucak, Bulanık,  Yusufhacılı,ve Dereköy mahalleleri belediye başkanlarını ilk kez misafir etmenin heyecanınıyaşadılar

Konuylaİlgili açıklama yapan Dulkadiroğlu belediye başkanı Necati OKAY şöyle dedi;?Aslında bu ziyaretlerin iki amacı var. Birincisi vatandaşa borcumuz olanşükran duygularımızı iletmek, ikincisi ise ihtiyaç ve talepleri yerindegözlemlemek. Bu geziler teşekkür ziyaretleri olduğu kadar teknik incelemegezileridir aynı zamanda. Görevli arkadaşlarımız bizimle birlikte mahallemahalle dolaşıyorlar ve raporlarını tutuyorlar.

Buraporlar bizim hizmet programımıza öncelikli olarak alınıyor. Amacımız her mahallemiziçin bu kapsamda ve misyonda ziyaretler gerçekleştirmektir.

AKParti Dulkadiroğlu ilçe başkanı Ömer DEBGİCİ ise ziyaretlere eşlik etmektenduyduğu memnuniyeti ifade ederek;  ? 30Mart sonrası yapmayı çok istediğimiz teşekkür gezimizi bugün ve bundan sonra kibirkaç gün sürdüreceğiz. Bölgemiz bizlere rekor düzeyde destek vermiştir.Teşkilatlarımız ve belediyemiz el birliği ile inşallah bölgemizin ihtiyaçlarınıkarşılamak adına çalışmalar yapacaklardır. Temel amacımız ulaşamadığımız veyabize ulaşamayan tek bir vatandaşımız dahi kalmayana dek çalışmaktır. Gördüğümüzilgi ve teveccüh bizleri ziyadesiyle memnun etti.? Dedi.


Projeler Slayt
444 9 812 / 0344 212 46 00
info@dulkadiroglu.bel.tr