GÜNCEL

BAŞKAN OKAY, ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİNİ PAYLAŞTI

Kahramanmaraş Merkez İlçe Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Erkenez Ortaokulu'nda öğrencilerle bir araya gelerek karne heyecanını paylaştı. Başkan Okay, tamamı takdir alan 5 D sınıfını ziyaret ederek başarılarının devamını diledi.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay,  Erkenez Ortaokulu'nda karne sevinci yaşayan öğrenicilerle bir araya geldi. Başarılı öğrencilerle tek tek ilgilenen Başkan Okay, öğrencilerin yarı yıl tatilini en iyi şekilde değerlendirmelerini temenni etti.
Mevcudunun tamamı takdir alan 5 D sınıfını ziyaret eden Başkan Okay, öğrencileri ve öğretmenlerini bu başarıdan dolayı tebrik etti.
Dulkadiroğlu Belediyesi olarak Erkenez Ortaokulu'nun fiziki şartlarının iyileştirildiğini anlatan Başkan Okay, okulun diğer eksiklikleriyle alakalı da gereken çalışmaları yapacaklarını söyledi.
Başkan Okay, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasını şu şekilde sürdürdü : "Yetişkinler olarak bizler geleceği inşa ediyoruz. Geleceğin teminatı olarak da siz değerli öğrencileri görüyoruz. Bizler üzerimize düşen görevi yerine getirirken, sizlerden beklentimiz ise bizlerin bıraktığı mirası sizden sonra gelecek nesillere taşımanızdır. Bunu yaparken de eğitiminizin en sağlıklı ve verimli bir şekilde olması gerekmektedir. Bugün heyecanla elinizde tutuğunuz karneler, geleceğinizin anahtarı olacaktır. Burada elde edilen başarılarla gurur duyuyorum. Erkenez mahallemizin bu güzide okulunda, başarı oranının bu denli yüksek olması bizleri ziyadesiyle mutlu etmektedir. Bu özverili çalışmadan dolayı hem sizlere hem de sizlerin rehberi olan öğretmenlerinize çok teşekkür ediyorum" dedi.
Başkan Okay, konuşmasının ardından okul hatıra defterini imzaladı.
Başkan Okay, başarılı olan öğrencileri hediyelerle ödüllendirirken, tüm okula salep ikramında bulundu.
Program sonunda 8 C sınıfı öğrencilerinden Cennet Avcı, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay'a hitaben yazdığı anlamlı mektubu okudu. Avcı, her fırsatta okullarını ziyarete gelen ve okulun tüm eksikleriyle ilgilenen Başkan Okay'a hitaben yazdığı mektubun bir kısmında şunları dile getirdi: "Dünyada her insan en çok aile fertlerine ve yakın dostlarına güvenir. Halk da kendisini ve yaşadığı şehri kalkındırabilecek bir yöneticiye güvenmek ister. Sayın Başkanımız Necati Okay güler yüzü ve hoşgörüsüyle kazanmayı başarmıştır. Kahramanmaraş halkı olarak şehrimizin sorunlarını insanlarımızın dertlerini dinleyip ilgilendiği için başkanımıza minnettarız. Ben de okulum ve halkımız adına sayın belediye başkanımıza teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim."

Projeler Slayt
444 9 812 / 0344 212 46 00
info@dulkadiroglu.bel.tr