GÜNCEL

BAŞKAN NECATİ OKAY ESNAF ZİYARETLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati OKAY çeşitli programlar ve ziyaretlerle halkın içinde olmaya, esnaflarımızla buluşmaya ve halkımızın sorunlarını dinleyip, çözüm bulmak için çalışmalara devam ediyor.

 

Son olarak, Sakarya Mahallesi esnaflarını ziyaret eden Belediye Başkanı Necati OKAY belediyenin çalışmalarını anlatarak, vatandaşın isteklerini dinledi.  Başkan OKAY esnaf ziyaretleri esnasında alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet etti.

 

İnsan odaklı hizmet ürettiklerini belirten Başkan OKAY, "Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Dulkadiroğlu ilçemizi geliştireceğiz. Hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yaptık. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Dulkadiroğlu?nu yaşanabilir bir modern metropol ilçe haline getireceğiz. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz devam edecek"  biz vatandaşlarımız ile birlikte el ele yönetim sergilemek istiyoruz çok geniş bir istişare alanı oluşturmak ve ortak akılla projeler üretmeyi diliyoruz? dedi.


Projeler Slayt
444 9 812 / 0344 212 46 00
info@dulkadiroglu.bel.tr